| Alexutza6755 a întrebat:

Care ati participat la Let's Do It Romania?

8 răspunsuri:
| XηαтѕυмєX a răspuns:

Eoo``. De mult sustin asta :* xD

| HaruhiFujioka a răspuns:

Eu urmam sa particip dar din pacate se pare ca nu am putut pentru ca a aparut neplacuta DIAREE crying sad

| EdiT a răspuns:

Eu... desi la un momentdat am ramasi fara saci de gunoi rolling on the floor

| Alexutza6755 explică:

Scuzati.Am pus-o la categoria gresita! Trebuia la onversatii.

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

Eu! Chiar mi-a placut sa ajut si eu orasul meu sa mai scape de gunoaiele astea care nu se termina niciodata.

Let's Do It Romania!

| NebunaticaSiteului a răspuns:

Eu! sutin de mult chestia asta.

| PastilutZaa a răspuns:

Cred ca eu...
funda? please ca vreau si eu macar una daca ma ajuti primesti sadhappy

| SooJin a răspuns (pentru PastilutZaa):

PastilutZaa,am ceva pentru tine! Intra pe profilul meu la intrebarile mele.Raspunde la prima intrebare si iti dau eu funda! big grin