| MenCool a întrebat:

Daca poluam continu natura riscam sa murim?

Răspuns Câştigător
| Nik a răspuns:

Pai se suptiaza stratul de ozon si este un risc

8 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Ai pus o intrebare cu raspuns "telefonat", adica cunoscut! Sigur ca vom muri, unii dintre noi, daca poluam natura! Numai ca nu pe moment! Vad ca te preocupa catastofele care ar putea face sa dispara omenirea!(Apropo si de cealalta intrebare a ta!)

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inca nu, dar daca poluarea ar fi foarte grava unii pot muri, vezi si dezastrele care au fost la unele poluari accidentale, unde au murit oameni.

| SweetAngelCry a răspuns:

Desigur, poluind natura, ne poluam pe noi.

| Petronela a răspuns:

Cred ca da

| gynutza_5762 a răspuns:

Da. deoarece astfel nu doar se suptiaza stratul de ozon, dar si creste incalzirea globala. daca creste incalzirea globala atunci este posibil ca temperatura sa creasca pest 50 grade C si atunci vom muribig grin astept funda

| Byushka a răspuns:

Da

| MenCool explică:

Nu zice nimeni nimic?

| jakkk a răspuns:

Incalzirea globala NU exista. si poluam, dar nu o sa murim.