| мἷṩṩ ῥʀἷᾗƈἔṩṩ a întrebat:

Pt. fete. voua ce va place la un baiat? laughing
Mie aspectul rolling on the floor)

Răspuns Câştigător
| ɮʟօռɖɖα a răspuns:

Mdea. laughing aspektul mi se pare cel mai importanth laughing

ca il schimban nöi rolling on the floor) love struck

15 răspunsuri:
| MistikkGirl a răspuns:

Eu cu el ma combin foarte mult, avem ft multe in comun, mdea si eu prima data aspectul il observ, si umor (amindoi avem umor) big grin big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce cauta intrebarea asta la " Voluntariat/Ecologie "?
Privirea, vocea si accentul ma dau pe spate tongue.

| Criss1105 a răspuns:

Timiditatea, intelegerea, respectul fata de sine si fata de cei din jur. big grin

| Pufuleti a răspuns:

laughing
Personalitatea. Si aspectul putin. Nu trebuie sa fie un print, sa fie " placut la vedere " laughing

| 123456 a răspuns:

Pai da e si aspectul fizic :d dar mai e si cum se comporta si sa ne intelegem :d

| Ciuƒix a răspuns:

Pai rima oara sesizez aspectul, apoi simtul umorului.

| sweetgirl_3609 a răspuns:

Mie imi place mersul

| lavi54 a răspuns:

Pt mine nu conteaza neaparat aspectul (asta doar daca nu e gras sau mai pitic ca mine)ci conteaza mai mult dragostea pe care mi-o ofera si pe care o simt pentru elsi presonalitatea

| zonik93 a răspuns:

Cum se poarta, cum vorbeste, ce fel de caracter are :X
Si sa fie incapatanat la fel ca mine laughing
Altfel ce sens mai are viata fara certuri laughing
Logic ca si aspectul! laughing

| mm_2126 a răspuns:

Pentru mine conteaza sa ma inteleg bine cu persoana respectiva, adica sa ne completam... dar si aspectul conteaza in felul lui... :d

| Dragutza23 a răspuns:

Pentru mine conteaza sa ne intelegem, dar si aspectul conteaza f.mult.

| ♫ Zย ς ķ α ♫™ a răspuns:

Si aspectul...si felu cum gandestewinking ca daca ai gasit unu de ala sa zicem obsedat... cred ca sti la ce ma refer prin ´´obsedat´´ laughinglaughing si sa fie mai crazy boy si ma refer prin a face lucruri nebunesti laughing

| jakkk a răspuns:

Pacat de voi, fete naive! dragostea fata de trup e trecatoare, dar cea de suflet, nu!

| Owl a răspuns:

Sa fie amuzant, si evident sa aiba bun simt si sa nu fie idiot.

| LPofficial a răspuns:

Aspectul nu ar fi printre primele lucruri care imi plac la un baiat...mai mult conteaza caracterul. Daca tu ai gasi pe cineva care are un aspect de milioane dar habar n-are sa se comporte cu o fata l-ai alege?