| frumusica_3241 a întrebat:

cum sa-mi fac vocea mai buna adica la cantat caci am voce toata lumea-mi zice da mie nu-mi placwe cum suna vocea mea cand cant cum o fac sa sune mai bine?

Răspuns Câştigător
| lilbunny a răspuns:

Daca toti iti spun ca ai voce frumoasa, crede-i.nu ar avea de ce sa te minta, nu?
nu ai nimic de facut in privinta asta, trebuie doar sa ai mai multa incredere in fortele proprii, si vei fi mandra de tine. Succes:*.

13 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Daca oamenii zic ca ai voce inseamna ca e adevarat!

| Emeraude a răspuns:

Frecventezi cursurile de canto pentru a-ti "lustrui" vocea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-a lectii de canto sau canta pe karaoke!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bostani verzi big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai mult de lucru frumusica.trebuie sa-ti creezi mai intii vocea ta proprie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si mie mi sa intampalt si pana la urma am descoperit ce voce aveam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

90% si 10%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

90% munca si 10% talent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

90% munca si 10% telent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

90%munca si 10% telent

| Sin a răspuns:

Lectii de canto

| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Cele mai bune oua crude, consumate numai pentru scopul de a-ti imbunatati performantele vocale sunt cele de prepelita.foloseste oua crude pentru a iti face o vocea mai buna, in general cantareti folosesc oua crude.

| Mara a răspuns:

Mult karaoke