| Teodora_Georgiana_1992 a întrebat:

Stie cineva cum as putea sa ma inscriu la o asociatie, ceva de voluntariat din Focsani?
Am nevoie urgent de un raspuns!
Multumesc! :3

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Anul acesta au avut un program de voluntariat care s-a derulat in doua crese de copii din Focsani--- contacteaza filiala Focsani de "Crucea Rosie" si informeaza-te :http://www.crucearosievrancea.ro/page.php?item=2

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cauta pe facebook grupuri de genu asta si poate te ajuta cineva.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Sunt destule de facut, nu de inscris in nu stiu ce asociatii

| crazy125 a răspuns:

Daca esti la liceu intreaba-ti diriginta sau profesorii de impact, crucea rosie(profesora de biologie), snac (psihologul scolii), sunt centre de copii unde te poti duce singura sa ajutihappy. Sper ca te-am ajutat