| ღShawtyღ a întrebat:

Hihappy Am nevoie de ajutorul vostru.Sunt intr'o asociatie de voluntariat, si trebuie sa scriu un articol despre "orice". Mentionez ca sunt noua si nu stiu ce as putea sa scriu.cateva idei pentru articol m-ar ajuta multhappy

Greetings! + Funda

3 răspunsuri:
| caramell a răspuns:

Buna.ai putea sa scrii de exemplu ceva despre evolutsia tehnologiei in Romania sau teme care in ziua de azi se dezbat cum ar fi:drogurile. ceva despre eco(ceva cu programul eco scoala).

| fustiteTUTU a răspuns:

Eu zic ca ai putea sa scrii despre cancer, o boala controversata. Pote fi sau nu tratata si vindecata naturist?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte de a scrie un articol trebuie sa stabilesti o tema, as putea sa-ti recomand "De ce trebuie sa ne ajutam semenii?"
Tine cont ca acel articol sa raspunda la urmatoarele 5 intrebari, Cine / De unde / Ce / Cum / De ce
Este important sa fie scrisa de catre tine, asta pentru ca este de datoria ta, mai mult, iti asumi o responsabilitate odata cu voluntariatul.