| micutadhampir a întrebat:

Vreau sa fac o campanie care suna asa: oamenii care au carti care nu le plac sa le doneze, sa fac o expozitie cu vanzare unde altii sa le cumpere, iar din banii stransi sa iau haine si jucarii pentru copii de la o casa de copii de Paste.
Intrebarea este: cum fac asta? Am nevoie de o aprobare de la Primarie, cred, dar cum fac sa o obtin?

2 răspunsuri:
| deeapp a răspuns:

Poti sa mergi la primarie sa intrebi.

| AntoniaMihaela55 a răspuns:

Da,iti trebuie, dar nu stiu cum sa faci rost de ea incearca sa-ti intrebi parintii sau parintii prietenilor din domeniu.
FUNDA?