| anonim_4396 a întrebat:

Am făcut dragoste cu prietena mea și am găsit pe haine niste pete albe dar eu am purtat prezervativ. Eu cred că ea s-a udat și de la ea sunt petele. Credeți că sunt șansele mai mari sa se fi udat ea sau sa se spargă prezervativul Durex?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

A ti facut sex imbracati? laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Noi de unde sa stim? putem doar sa ghicim efectiv.

| Violleta2022 a răspuns:

Ce importanta are ce credem noi, cu ce s-a intamplat in realitate, cand nimeni nu poate ghicii daca era prezervativul spart ori daca ti s-a scurs sperma, fiindca secretia ei vaginala nu avea de ce sa curga pe hainele tale.

Prezervativul se putea sparge doar daca era larg, dar daca era foarte-foarte strans pe penis, atunci nu avea cum sa se sparga.

| dullcat a răspuns:

Prezervativul se verifica dupa fiecare partida.In rest, mna, numai voi stiti cum v-ati distrat si cat de messy a fost. laughing

| Hyperion7 a răspuns:

Pai voi n-ați văzut prezervativul, n-ai ejaculat in prezervativ? Daca sperma a fost acolo, înseamnă că de la ea e.

| Felissa13Eden a răspuns:

Pot sa fie si de la ea petele, dar noi nu avem cum sa ne dam seama, trebuia sa testati prezervativul atunci.

| bas123 a răspuns:

Cred ca petele sunt de la altceva ca sperma e incolora