| combinatorial a întrebat:

Salut TPU! Daca consum fentanil zilnic ma poate afecta din punct de vedere sexual? Adica inainte sa devind dependent imi placeau femeile, acum simt ca imi plac mai mult baietii. Are vreo legatura?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fentanyl is a highly potent synthetic piperidine opioid primarily used as an analgesic. It is 20 to 40 times more potent than heroin and 100 times more potent than morphine; its primary clinical utility is in pain management for cancer patients and those recovering from painful surgeries.

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru sex anal nu ai nevoie de fentanyl, ci de o clisma anala!

| dullcat a răspuns:

Parca aveai iubita, tot azi pe 7 mai. :))

https://www.tpu.ro/......simtamant/

Du-te si troleaza in alta parte...

https://media.tenor.com/KHu0RQ8IWI4AAAAC/troll-detected-troll.gif

| Emilian65 a răspuns:

Medicamentul pe care-l folosesti nu afectează activitatea sexuala și nici atracția fata de sexul opus.

| Hyperion7 a răspuns:

Poate ai altă orientare sexuală și ai tinut-o mascată mult timp.
Tu știi mai bine.

| VoidEternal a răspuns:

La consumul zilnic de fentanil ultima ta problema e sexul. De fapt orice problema ai avea nu o vei avea pentru mult timp.

| Lupică27 a răspuns:

Nu stiu frate eu trag prelandez pe nas si e totul super.

| Selu800 a răspuns:

Răspunsul este in întrebare bro. Găsește altă jucărie decât fentanil că poate face boom și ți se stinge lumina. Apoi părinții tăi știu? Iar tu știi ce pericole exista? Cel mai sănătos și prietenos sfat este sa îți schimbi treptat anturajul. Iar sexual organismul uman revine singur la normal daca ii lași condiții by default!