| Ovigelos a întrebat:

Acum 2 zile am trecut vama cu Ungaria pe la Turnu, nu am dat la nimeni un nr de contact sau ceva. Astăzi am fost sunat de 4 ori de un nr de Ungaria, nu mi-a sunat ca eram pe profilul personal unde poate doar familia sa mă sune. Este ceva relatat de vama sau experiența de acolo? Țin sa menționez ca am fost și am zis și la vamă doar la un coleg de lucru. Dau funda

2 răspunsuri:
| Dragobeta a răspuns:

N-am inteles nimic.
Colegul de lucru sta in Ungaria? Poate el te-a sunat. De pe numar de acolo.

| Ovigelos explică (pentru Dragobeta):

L-am întrebat o zis ca nu știe nimic.