| stfania a întrebat:

Am 16 ani si nu inteleg de ce nu. mi place sa am prieten...cu toate ca plac cu adevarat acea persoana cu care vreau sa fiu. Ce sa fac sa nu mai fiu asa? sau poate exista si persoane care n-au avut in viata lor relatii?laughing orice sfat e binevenit(chiar si cele ironicie)laughing

2 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Poate ar fi bine sa ai mai intai o relatie de simpla prietenie cu acel baiat si apoi o sa vezi ca totul o sa vina de la sine.happy

| 6111992 a răspuns:

Buna probabil iti place sa fi mai independenta sau pur si simplu iti este mai bine asa incearca sa fi mai relaxata si sa lasi sa vina totul de la sine.