| xxemoelfyxx a întrebat:

Am papagali nimfe si au 8 oua.In curand vor iesi puisorii, dar, cu ce isi hranesc printii puii? Si cum?

Răspuns Câştigător
| nana a răspuns:

Salut xxemoelfyxx. Pe http://www.latifa.ro/pasari/papagali/hrana/hranirea-papagalilor-nimfa vei gasi toate datele si informatiile necesare. Succes. Pup.
nana

2 răspunsuri:
| nana a răspuns:

Salut xxemoelfyxx. Multumesc mult pentru fundita. Succes si sa te bucuri de papagali. Pup.
nana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna am 11 ani, sunt din vulcan si am si eu o pereche de papagali dar n-au facut inca oua. Cel mai probabil se cumpara mancarea puilor si se amesteca cu apa daca nu intrebi pe aia de la mancare de animale sau de unde se cumpara animale.Succes!