| bianca898 a întrebat:

Bună. Am și eu o neclaritate. Ce înseamnă dacă atunci când scriu pe grup greu mi se răspunde sau uneori e ca și cum n am zis nimic, dar când altcineva zice ceva toată lumea răspunde sau răspund imediat?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca nu te baga nimeni in seama, ca nu ti se da importanta, ca esti ignorata fiindca nu prezinti interes, sau intrebarile tale nu sunt suficient de inteligente sau relevante.
Pana si in acest topic ai o exprimare greoaie si limbaj saracacios, care ar trebui sa-ti dea de gandit.

| bianca898 explică (pentru Violleta2022):

Neh, n are importanță neapărat limbajul dacă vă înțelegeți, probabil doar sunt destinată sa fiu cum s ar zice acel,, lup singuratic".

| Violleta2022 a răspuns (pentru bianca898):

Ba are o foarte mare importanta limbajul!
Dar vad ca ai ales tu sa crezi raspuns unui copil, decat sa crezi ce-ti spune un adult trecut prin viata.

| dullcat a răspuns:

Buna.Cati oameni sunteti in acest grup? Depinde si de ora la care scrii plus alte lucruri de luat in calcul.

| Hyperion7 a răspuns:

Înseamnă că tu ești data la o parte sau ignorată pentru că nu ești "cool" sau nu ești vreo specialălaughing
Stai liniștită, oricum nu contează părerea tuturor!

| bianca898 explică (pentru Hyperion7):

M am gândit și la asta, dar uneori chiar răspund sau față în față pare ok și tot mă gândesc ca poate eu sunt aia care a,, overthinkerit" și poate de fapt au și ele o viață au alte preferințe da tot mă simt ca de formă să zic cu toate ca îmi mai dau sfaturi când încerc sa ma deschid cu anumite chestii mai personale.

| bianca898 explică (pentru Hyperion7):

Și sunt persoane bune, ok, nu sunt genul să caute răul la oameni, dar probabil ca mă accepte doar ca sunt ele așa și ca eu sunt ok, dar probabil ca e mai mult de forma.

| bianca898 explică (pentru Hyperion7):

Faza e ca nici nu ma pot plânge ca ma lasă pe dinafară ca ma mai întreabă de anumite ieșiri etc dar tot parcă sunt pe dinafară.

| Hyperion7 a răspuns (pentru bianca898):

Vezi tu,nu toți oamenii care îți zâmbesc in fata sunt și ok cu tine.
Cat despre faptul că îți dau sfaturi când vine vorba de probleme personale,te-ai gândit că după ce ți-au dat sfatul acela, te bârfesc între ele?
Nu vreau sa pun gaz pe foc, dar nu prea poți avea încredere mai in nimeni în ziua de azi.
Nu știu dacă ești chiar degeaba overthinker, că dacă erau lucrurile așa roze precum par, nu apărea nesiguranța asta în tine.
Zic și eu

| bianca898 explică (pentru Hyperion7):

Mhm, e puțin mai greu de spus sincer, una din ele mi-a luat o dată apărarea, dar nu știu, intr-un fel pare ca eu gândesc așa, în același timp poate doar nu sunt o prioritate și poate sunt eu prea egoistă, mă gândesc oare am eu prea mari așteptări de fapt.

| Hyperion7 a răspuns (pentru bianca898):

E posibila și varianta asta