| anonimmmm1876 a întrebat:

Bună! Am o întrebare, daca iubitul meu a vrut sa ștearga reperele cu noi de pe Instagram, iar acum este mult mai activ pe Facebook, și și-a pus poza de profil cu el aproape peste tot, ce ar trebui sa insemne?
Mă tem ca nu mă mai place.

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Inseamna ca trebuie sa discuti direct cu iubitul.Comunicarea este cheia, mereu!

| Miruna333 a răspuns:

Se pare ca o arde cam single. Ar trebui sa purtati o conversatie

| anonimmmm1876 explică (pentru Miruna333):

Si cum as putea sa o incep? fara sa se supere sau enerveze?

| Miruna333 a răspuns (pentru anonimmmm1876):

De ce te gandesti la el inainte sa te gandesti la tine? Ceea ce a facut el nu te-a suparat si enervat? Ii spui frumos cum ai pus si intrebarea aici.