| Raluca8629 a întrebat:

ce inseamna cand un baiat imi trimite enoticonul acesta?(emoticonul cu limba intr-o parte).Va rog sa imi spuneti ca sa stiu ce poate sa exprime acel emoticon

3 răspunsuri:
| Defalucy a răspuns:

Habar nu am ...Depinde de el, de stilul sau, nu prea as putea sa ii citesc gandurile. Te referi la acesta : tongue? Daca da, depinde de co ntext...L-a trimis pur si simplu sau intr-o discutie?

| Raluca8629 explică (pentru Defalucy):

Pai am povestit despre o chestie si am raspuns eu cu da despre o poza amuzanta si el mi-a trimis 2 emoticoane de acelea

| BiancaStoian a răspuns:

Ca trebuie sa vorbesti mai mult fata in fata cu lumea