| anonim_4396 a întrebat:

Buna! ignorati ora, ce inseamna daca un baiat ma intreaba ce poza cu gagica lui sa posteze pe stry(si o pune fix pe aia ce am ales-o) si nu o intreaba pe ea?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca este imatur. Ar trebui sa ceara acceptul ei, in primul rand, pentru a face asta.

| Violleta2022 a răspuns:

Inseaman ca-i idiot, ca asa ceva nu intreaba pe oricine, ci numai pe iubita lui/

| dullcat a răspuns:

Buna.E un gest irelevant, ca doar nu esti tu in acea poza, este iubita lui, asadar ei ar trebui sa ii ceara parerea.Sunteti prieteni sau care-i treaba?

| user643890655 a răspuns (pentru dullcat):

Suntem prieteni

| dullcat a răspuns (pentru user643890655):

Ok.Si tu ce ai vrea sa insemne? Crezi ca te place si pe tine, pe langa gagica, cum ii spui? Nu orice chestie marunta trebuie interpretata si despicata in 4.

| user643890655 a răspuns (pentru dullcat):

Mi o zis ca s-a despartit de ea si ca vrea o gagica

| dullcat a răspuns (pentru user643890655):

Sigur s-a despartit asa repede.NOT.

| user643890655 a răspuns (pentru dullcat):

Mai de mul s-a bagat cu ea si recent s-a despartit

| dullcat a răspuns (pentru user643890655):

Si atunci ce sens mai are intrebarea?