| melisa0607 a întrebat:

am de facut un portofoliu la mate si il scriu la calculator. Imi puteti spune cum se scriu fractiile ordinare in word? Dau fundA!

Răspuns Câştigător
| fata1 a răspuns:

Uita-te in bara aia unde scrie tongueornire, Inserare, Aspect pagina, ...Vizualizare,Proiectare.Da pe Proiectare si in bara care s-a deschis sub cealalta o sa vezi scris FRACTIE.Dai pe ia si in loc de patratelele alea o sa scrii numerele.The End. Funda?waiting

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am word 2003 și 2010. Doar în astea pot să-ți spun.(cred că pot)
Tu ce word ai?