| aleexkdos90 a întrebat:

Bună TPU! Azi m-au sunat două numere diferite care încep cu +960... și conțin 10 cifre diferite, nu am răspuns la ele, ce credeți că sunt? Hackeri?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar spam-eri si hackeri, asta sunt!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Scameri mai mult decât hackeri

| dullcat a răspuns:

Buna.Poti verifica aici:

https://ro.unknownphone.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai degrabă scameri de prin alte țări. Blochează acele numere și nu răspunde la apelurile lor.

| scaragigel a răspuns:

Stai linistit, pe mine intr-o zi m-au sunat 18 NUMERE DIFERITE toate de tari din astea precum India, Zimbabwe, Africa de Sud, Bangladesh, Mozambic, Botswana. Tin sa mentionez ca toate cele 18 apeluri au fost primite intr-un interval de DOAR 3 MINUTE. Nu am raspuns la ele, erau scammeri 100% care spun ca sunt de la Microsoft, Apple sau alte companii mari