| TepesStyle a întrebat:

Sunt foarte panicat... In 2 zilezile m-au sunat 6 numere din retele diferite sa ma intrebe de un apartament de inchiriat sau de nu stiu ce de oferta pe matrimoniale. Am raspuns la 2 dintre aceste numere persoanele respective inchizand imediat. ce credeti ca se intampla? Mi.e frica

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ori au gresit numarul sau cineva face misto de nr tau

| Lilulilu123 a răspuns:

Nu are de ce sa-ti fie frica!
Probabil cineva a vrut sa faca misto de tine si a pus numarul tau pe diferite site-uri.
Ai 3 variante :
1. Raspunzi la acele numere si le explici ca tu nu ai publicat niciun anunt.
2. Nu raspunzi.
3. Iti schimbi numarul de telefon.