| Gabitsa1Puiuts a întrebat:

Buna TPU.! Trebuie sa ne imbracam la scoala in costume de Halloween... ( Am vazut ca multi au problema asta ) Dati-mi si mie o idee de costum ( sa pot sa-l fac singura ). Sa fie simplu, si usor de facut. Pup si funda! :*

4 răspunsuri:
| HippocrateS a răspuns:

Https://lh3.googleusercontent.com/......-15956.jpg

Simplu si usor de facut (si ieftin).
Hai da-mi pup si funda acum.

| xXSahadowXx a răspuns:

Daca vrei sa fi Vampir:Vopsestete la colturile gurii cu rosu, fata alba, o pelerina (de preferat cu guler)
2. Daca vrei sa fi Fantoma:
1.Fa un fel de rochie alba
2.Deseneaza pe ea diferite chestii

Funda?

| carla82 a răspuns:

Pai depinde de ce iti place poti sa fi zombie, vampir sau chiar din filme sau jocuri.Eu de exemplu voi fi Slender Man, dintr-un joc.