| Mi828 a întrebat:

Buna. Vreau sa spun mai întâi ca sunt bisexuala și crushul meu la fel. Acum o săptămâna eram cu o prietena și i-am spus ca îmi era frica sa ii spun fetei de care îmi place ca o plac. Suntem prietene de aproape doi ani și acum câteva luni am devenit mai apropiate. Acum 3 luni ne-am sărutat și de atunci ma suna de mai multe ori pe zi pe FaceTime. Și săptămâna trecută i-am trimis mesaj si i-am spus ca o plac si ca vreau sa vorbim. După m-a sunat si i-am spus ca nu vreau sa fac lucrurile awkward între noi. După doua ore m-a sunat din nou si am tot vorbit. Ziua următoare m-a sunat din nou pe facetime și era beata și mi-a aratat sânii ei. Suntem in clasa 12 a in aceeasi clasa si toată săptămâna era mai apropiata de mine. Mi-a cumpărat de mâncare in pauza si am mers împreuna in fiecare zi in centru după ore. Și ieri era cu fratele ei si un un prieten și m-a sunat la 2 noaptea și mi-a spus ca trebuie sa ieșim weekendul viitor și ca trebuie sa dorm o data la ea și chestii din astea și după m-a întrebat dintr-o data dacă vreau sa ma culc cu ea și eu am început sa rad, nu știam ce sa zic și după m-a întrebat dacă încă o plac ca sa știe cum sa se comporte cu mine. Nu înțeleg dacă glumește sau dacă poate ma place. Era beata când m-a sunat dar nu știu…

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiind a 12-a cu un examen atat de important in cateva luni, tie iti arde de sex cu fete si baieti?
la modul serios, cred ca ar trebui sa faci o lista cu prioritati in viata ta, iar sexul sa fie ultimul, ca BAC-ul bate la usa si nu-i timp de visat sau pierdut timp inutil cu fete bete si sex.

| Mi828 explică (pentru Violleta2022):

Nu locuiesc in România nu dau niciun examen

| Mi828 explică (pentru Violleta2022):

Nu cred ca e problema ta ce fac eu cu viața mea. Unde locuiesc eu nu este bac și alte porcarii așa ca nu trebuie sa învăț pentru nimic. Eu am 13 clase aici și Numa anul viitor am examene care nu se compara cu bacul din România

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mi828):

Atunci sa-ti fie de bine!

| haileewatson a răspuns:

Cred ca te simpatizeaza, dar analizezi tu lucrurile prea mult. Stai chill and go with the flow.

| ciuperca008 a răspuns:

Voi in clasa a 12-a in loc sa va vedeti de carte si de bac stati cu mana la fofoloanca una alteia.

| Radu3222 a răspuns:

Dacă zici ca vine mereu cu tine în centru după oare, și iti i-a și mâncare, inseamna ca are anumite sentimente, pentru ca atunci când făcea cele de mai sus nu era beata.
Partea cu sexul, mi se pare puțin luat la misto.
În opinia mea, ca și eu sunt bi rolling on the floor, consider ca față aceasta nu prea are o idee stabilă cu tine, adică da, te suna și iti da din timpul ei, dar la părțile în care e beata, și își arată sani sau spune alte chestii perverse, imi da de înțeles ca e perversă.
Poate face și ea la gluma, nu am de unde s-a stiu, dar din cele enumerate mai sus, având în vedere ca sunteti prietene, e normal sa mai facă misto.

| Radu3222 a răspuns (pentru Radu3222):

Fata*

| Mi828 explică (pentru Radu3222):

Nu știu. Gen toată lumea vede ca suntem mai apropiate și când ieșim in Weekend suntem tot timpul împreuna. Și vineri eram puțin suparata pe ea și a ieșit de la școala și mi-a cumpărat ceva de băut și după ore ea a terminat cu 40 de minute mai repede și a stat și ma așteptat sa mergem împreuna. Și da știe ca o plac și ieri când spus toate lucrurile alea nu m-am simțit bine pentru ca i-am spus ca nu vreau ca lumea sa știe asta și fratele ei mai ales ma urăște și își bate tot timpul joc de mine. Și nu știu ce o apucat-o ieri