| anika33 a întrebat:

Cati banuti trebuie pentru un weekend la mare?

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Numai pentru tine? cam 100 de ron persoana zic ca ajung...

| ClaraZ a răspuns:

Cat incap in portofel laughing

| denisa_4116 a răspuns:

Depinde cati oamnii merg la oameni daca 3 oameni ajunge 350 lei

| Cumătru de la Galați a răspuns:

Am un prieten care e de aceeași părere cu Broken&Beautiful, că 100 RON sînt de ajuns, amîndoi sînt idioți.

Decît să te duci la mare cu 100 RON, mai bine stai acasă, că doar te duci acolo să te distrezi și să te simți bine.

Minimul ar fi 150 Euro.

| koby a răspuns:

Poi depinde ce vrei sa facilaughing daca ziua stai la plaja si iti iei si u un suc si o inghetata ceva, plus ca mai ai si pofte care aparlaughing si daca noaptea vrei sa mergi undeva in club iar a 2 a zi vezi niste sandale frumoase sau o rochita frumoasalaughing ia-ti si u 4 millaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde in primul rand de tine cam ce conditii vrei. un wekend la mare al poti face foarte bine si cu 100 euro.(fara cazare). daca nu esti pretentioasa poti gasi camere si la 50 lei pe zi.(un pic mai departe de plaja) la intrare in constanta sunt oameni care inchiriaza camere (aia de pe marginea drumului cu cartoane care scrie CAZARE). DISTRACTIE PLACUTA daca mai ai sialte intrebari da add laid koko_mkj