| Urascstraykids a întrebat:

Ce înseamnă dacă mama m-a visat dorgata si violată?

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu inseamna absolut nimic, visele (pe care le avem cand dormim) nu se transforma in realitate!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nimic

| dullcat a răspuns:

Inseamna ca se uita la prea multe stiri pozitive si imaginatia proprie a lucrat impotriva ei, in somn.Nu are nicio treaba cu realitate curenta, decat daca iti doresti tu si te comporti intr-o maniera iresponsabila care te va duce in aceleasi scenarii.Sigur nu este nevoie sa exemplific, nu? laughing Cred ca deja iti tine mama ta morala destula.

| Hyperion7 a răspuns:

Că se gândește că posibil sa te droghezi big grin

| Urascstraykids explică (pentru Hyperion7):

Frate, am 10 ani....cum *** să mă droghez?

| Hyperion7 a răspuns (pentru Urascstraykids):

Te-ai uitat la știri?
Și am zis că s-o fi gândit, nu că chiar te droghezi, e o dif.

| VoidEternal a răspuns:

Absolut nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 9 ani așa vise urâte.