| ArrianaM a întrebat:

Cum ma pot ingrasa doar pe picioare?

Răspuns Câştigător
| Mașunea a răspuns:

Trebuie sa te ocupi cu sportu. cum faceam eu : mincam, peste 1.45-2 incepuseram sa fac exercitsi speciale pentru picioare. de 3-4 ori pe saptamana faceam acestea http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=TkhuLecgZ6A&feature=endscreen dupa un timp (3-4 saptamani) am inceput sa fac aceste http://www.youtube.com/watch?v=w8cGHdkS4dU. Acum am picioare de care mi-am dorit, la fel fundu mi s-a ridikat de la exercitiile aceste.
P.S daca maninci mult zilinic si nu faci ex. te ingrasi in bburtica. La fel, trebuie sa maninci de 3 ori pe zi si intre aceste sa faci 2 serviri.
Atentie! altfel nu te ingrasi in piciore, numai sportul te ajuta. V-ei vedea singura)

7 răspunsuri:
| ChristinaGM a răspuns:

Dupa parerea mea e imposibil...e foarte greu mai ales daca mergem si la scoala...nu putem face cine stie ce, o colega de-a mea face genoflexiuni in fiecare dimineata ca sa se ingrase rolling on the floor
poate o fi tacanita.Nu stiu ce ai putea sa faci mananca mai mult si fa abdomene...

| ArrianaM explică (pentru ChristinaGM):

Genoflexiunile slabesc

| ChristinaGM a răspuns (pentru ArrianaM):

Stiiu dar cick k face muschi si se fac mai groase...

| ArrianaM explică (pentru ChristinaGM):

Oare? o sa incerc

| ChristinaGM a răspuns (pentru ArrianaM):

Nimic nu e imposibil...iti trebuie timp

| Mașunea a răspuns:

Acolo peste 1.45-2 ORE