| beyou21 a întrebat:

Cum pun in sims 2 lucruri care le-am downloadata de pe site-uri gen www.lianasims2.com?

5 răspunsuri:
| SiMpLa a răspuns:

Zimi si mie pe privat cum ai reusit sa il instalezi pentru ca la mine u vreasad txkiss

| Sssh! a răspuns:

Pai le pui intr-un folder numit Downloads:
My Computer->My Document->EA Games->Downloads. Apoi le dezarhivezi si intri in joc si te joci. Sper ca ti-am fost de ajutor.
Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie un program de pe thesimsresource.
TSR Launcher se numeste. Dar trebuie sa iti faci cont ca sa il poti downloada.
Uite siteul: http://www.thesimsresource.com/......s3/id/115/

Si gasesti multe chestii pentru sims 2.haine,masini,case tot ce vrei! Sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pun lucruri in sims 1?

| barbu1249 a răspuns:

Salut este mai simplu decat crezi happy daca ai deja lucrurile masini haine laptop-uri etc. ATENTIE! in format. package nu trebuie dect sa intri in My documents/ea games / sims 2 / si acolo creezi un folder cu denumirea Download si pui acolo ce ai descarcat dupa ce inti in joc o sa iti apara o fereastra alabstara o sa fie bifat disable tu bifezi enable costum content