| anonim_4396 a întrebat:

De mica mi-a placut foarte mult dansuri iar vara asta m-am inscris la niste cursuri. De mai mult de un an jumate fac si cursuri de actorie. Momentan sunt in vacanta cu actoria dar o voi reincepe la toamna. De la toamna sunt boboaca intr-un liceu bun si nu stiu daca voi putea face fata cu toate 3.
Stiu ca pe primul loc e scoala dar daca va trebui sa renunt la una din ele nu stiu care sa fie. E greu pentru ca dansul e ceea ce mi-am dorit de atata timp dar totusi actoria este foarte importanta pentru mine(cei de acolo imi sunt foarte dragi).
Voi ce parere aveti? Daca ati fi in locul meu ce ati face?

Răspuns Câştigător
| ArtemisD a răspuns:

Eu una iti spun ca nu conteaza cum sunt oamenii, ci unde te simti tu mai bine si ce iti place cel mai mult sa facihappy
Sper sa iei o decizie buna si sper ca te-am ajutat:*

1 răspuns:
| Andarock a răspuns:

---> Eu mi-as vedea de scoala! happy
---> Mai poti sa faci si pe langa liceu o activitate extracuriculara (danshee hee ).

---> Dansul este o arta minunata! love struck
---> Ma bucur ca te-am ajutat! puppy dog eyes