| anonim_4396 a întrebat:

Draga TPU imi puteti spune si mie ce vedete sunt in zodia taur? Ca eu stiam pe Robert Pattinson si pe Enrique Iglesias...deci va rog spuneti-mi mai multe vedete. dau fundita la cele mai multe vedete in zodia taur dar sa fie corectewinkingscuze categoria nu stiam ce sa aleg

Răspuns Câştigător
| ada97 a răspuns:

Pai vedete in zodia taur sunt: David Becham,Tony Blair,Enrique Iglesias,Fred Astaire,Gary Cooper,Salvador Dali,Daniel Day-Lewis,Jerry Seinfeld,George Clooney, Bono si Stevie Wonder., jack Nicholson...km atat stiutongue... Funda?happy>big grin

1 răspuns:
| adrydulke a răspuns:

Madeleine Albright, Evita Peron, Rudolph Valentino, Andre Agassi, Tony Blair, David Becham, Pierce Brosnan, Barbra Streisand, John Wayne, Sigmund Freud, Dante Alighieri