| Kidd_2736 a întrebat:

Hei.am un ten predispus la aparitia cosurilor si de trei luni folosesc zynerit care imi lasa tenul curat cat timp il folosesc insa daca nu.imi apar iarasi.deci,m-am gandit sa folosesc de la pharmaceris t puri-sebostatic. a mai folosit cineva? este la fel de bun ca zyneritul sau ar trebui sa raman tot la zynerit?

1 răspuns:
| Capsunica003 a răspuns:

Eu am auzit ca zynerit e foarte foarte bun deci eu zic sa ramai la el din moment ce iti face bine