| MistarGoGu a întrebat:

Mancarea HORROR in copilaria voastra cu care va terorizau parintii sa o mancati?

11 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

In copilarie poti considera si ciorba de legume ca fiind "horror", insa cand mai cresti ii vezi utilitatea happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu mă terorizau cu nimic.
Se făcea mâncare în casa, manacat ce voiam din ce era, nu voiam flamand.

| dullcat a răspuns:

Ficat prajit care pur si simplu imi statea in gat, mancat asa cu paine simpla, si ciorba cu orice fel de carne, mai ales cu piele si oase, care mi se pareau cat se poate de gretoase.laughing

| MistarGoGu explică (pentru dullcat):

Iahhh de ficat am uitat si eu sa spun!

| dullcat a răspuns (pentru MistarGoGu):

laughing Din fericire pentru copii, in prezent exista mii de retete si orice poate fi gatit in diverse moduri astfel incat sa iasa gustos.In continuare urasc ficatul prajit, insa pe un pate facut in casa dau toti banii.

| StoicAnalysis a răspuns:

Tocanita de cartofi. O uram.

| Lupică27 a răspuns:

Rabdari prajite, se pune?

| MistarGoGu explică (pentru Lupică27):

No aia e la Rahova boss noi aici chiar vorbim de mâncare!

| Lupică27 a răspuns (pentru MistarGoGu):

Atunci nu tin minte sa fi fost ceva nasol. big grin

| ILikeBlackCats a răspuns:

Hribi. Tot timpul mi-a fost greata de hribi

| MistarGoGu explică:

Iahnie de fasole / ciorba de fasole! 750 % HATE! Singura fasole ce o suport cea verde fiarta facuta cu maioneza si usturoi!