| anonim_4396 a întrebat:

Pentru toti utilizatorii TPU! Daca puneti o intrebare si va raspunde asa zisul NOname(userul anului 2010 cica) sa fiti de acord cu el orice ar spune pentru ca altfel va blocheaza si nu mai puteti da raspunsuri.Deci,in concluzie este un frustrat care pe care nu il duce capul cat de cat si prefera sa te blocheze nestiind ce sa mai spuna atunci cand ii dai replica. EVITATI ACEST SPECIMEN!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu a venit încă acea zi în care să adaug pe cineva la "Ignor".

http://www.TPU.ro/......ww-TPU-ro/

Se pare că nu ești doar slab, îți place să și minți (nu era un păcat?).

http://www.TPU.ro/......-in-el-si/

Termină cu jignirile gratuite și calomnie! Găsește-ți ceva mai bun de făcut! Eventual, recitește Biblia, poate sustragi și ceva bun de acolo! Succes.

P.S. Învață să accepți și părerile diferite față de a ta (doar de aia întrebi, ca să auzi ce au și ceilalți de spus, nu?), dar fără să devii nesimțit și violent verbal!

| Nuvăsufăr a răspuns:

Vorbeşti serios?

| hideaway a răspuns:

Wow! Chiar ma mir. NOname este draguta daca apuci sa o cunosti. Tu nu ai discutat niciodata cu ea. Eu da. Asa ca Shhhhhht! Gurita! Nu-mi pasa daca imi suspenda contul.