| adrian_2389 a întrebat:

Sall cum e munca in strainatate in agricultura? am 18 ani si as dori sa plec sa castig si eu niste bani frumosi studi 10 clase

1 răspuns:
| annaliana a răspuns:

Aboneaza-te pe best jobs, sau pe ejobs si primesti in fiecare zi oferte de munca.Nu mai se castiga asa bine ca altadata, dar oricum e mai bine ca in Romania.In Germania cred ca platesc cel mai bine(cam 40 euro pe zi).In Grecia primesti 20 euro pe zi.La masline, portocale, dar acum s-a cam dus sezonul.