| alexm2004 a întrebat:

Salut! Sunt nou aici. Ce părere aveți de Erika Isac, fata asta care cântă despre Mirel din Turnu Măgurele? Eu unul nu o suport. I-am auzit piesa aia, Macarena, dacă nu greșesc, la o petrecere pe care au organizat-o niște vecini, și mi-am zis în mintea mea „Cum pot ăștia să asculte așa ceva?" Voi ce ziceți în legătură cu asta? Credeți că merită să fie difuzată la radio?

Răspuns Câştigător
| Felissa13Eden a răspuns:

E comercială. Copiază ce a vazut prin afară. Nu ascult genul asta de muzică și nici nu ma intereseaza ce se difuzează la radio. Mă bucur că are succes, ca are o voce superba-recomand sa ii ascultati piesele de la One true singer- si cam atat. E loc sub soare pentru toti indiferent de preferinte.big grin

| alexm2004 explică (pentru Felissa13Eden):

Pe Instagram, spre exemplu, sunt oameni care îi iau apărarea, nu știu pentru ce, pentru că nu toți oamenii sunt obligați să o placă, și orice om are păreri diferite. După cum am mai spus, poate să fie talentată, dar dacă se îmbracă vulgar, își face părinții de râs. Părerea mea.

| Felissa13Eden a răspuns (pentru alexm2004):

Odata ce semnezi un contract cu cineva important nu mai conteaza ca ai mamă, tată. Esti un obiect si trebuie sa iti vinzi talentul.

| alexm2004 explică (pentru Felissa13Eden):

Nici nu știu toate ăstea, că nu sunt artist. E viața ei până la urmă. Noi doar ne spunem părerea. Și nu, nu suntem răi, așa cum poate ne-ar cataloga ea, că primește mult hate. Primește hate din cauza acestor melodii care nu-și au rostul pe Youtube și nu sunt potrivite pentru copiii lor. Suntem doar realiști.

6 răspunsuri:
| FadedravenXD a răspuns:

Nici mie nu-mi place Erika Isac, fiind o fata. Chiar nu-mi place.

| alexm2004 explică (pentru FadedravenXD):

Mai bine ascult B.U.G. Mafia decât să ascult melodiile ei. Cred că singura piesă cea mai ok din repertoriul ei e „Regreți", cu fostul ei iubit, Adi Istrate. În rest, celelalte sunt jalnice rău de tot.

| FadedravenXD a răspuns (pentru alexm2004):

Believe me or not, chiar ascult bug mafia