| GiuliaT272 a întrebat:

Salut TPU.Am un prieten Alvian zis Alvi iar iubita lui se cațără in copaci de dimineața până seara.Este ceva neinregula cu aceasta?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Probabil caută banane.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"acum 9 ore | GiuliaT272 a întrebat:
Salut TPU.Am un prieten Alvian zis Alvi iar iubita lui se cațără in copaci de dimineața până seara.Este ceva neinregula cu aceasta?"

Mai fetita, tu vad ca ai probleme psihice serioase, ca de toti prieteni te legi si-i comentezi.

Mergi fetita la psiholog si trateaza-te ca nu-i normal sa fii frustrata si uracioasa, comentandu-ti toti prietenii pe aici!

| GiuliaT272 explică (pentru Violleta2022):

PS:sunt baietel(am penis)

| Violleta2022 a răspuns (pentru GiuliaT272):

Cred ca-i doar in capusorul tau...

| dullcat a răspuns:

Doar intrebarile alea la misto sunt in neregula.Citeste regulamentul.

https://media.tenor.com/KHu0RQ8IWI4AAAAC/troll-detected-troll.gif