| BadBunny a întrebat:

intrebarea mea este : Ce parere aveti despre baietii care se penseaza?

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Mi se pare ok atata timp cat pastreaza forma masculina a sprancenelor si nu le penseaza excesiv de subtiri asa cum se intampla in cazul femeilor.

5 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Atata timp cat nu exagereaza, sunt super ok.

| CostinAlamariu a răspuns:

Si baietii care se penseaza sunt fetite de treaba

| BadBunny explică (pentru CostinAlamariu):

Ce gluma de rahat, keep it up cave man.

| CostinAlamariu a răspuns (pentru BadBunny):

Gluma, gluma, dar reflecta realitatea lumii în care traim, din pacate.

| Andreeaionela7490 a răspuns:

Orice om poate să facă orice cu corpul său... dacă un băiat vrea să se penseze nu-i nicio probemă...Fiecare om este liber să facă orice☺