| Kanpeki a întrebat:

Voi credeti in magie? big grin

Răspuns Câştigător
| MirelaC a răspuns:

Hmthinking cred ca da.
mai degraba in vrajitorii.
am auzit multe chestii creepystraight face
si exista vrajitoare, daca le pot spune asa, care te fac din om "neom". sunt femei batraaane care se ocupa de lucruri d-astea naspa.
de ex:un barbat nu s-a mai putut culca cu femeia lui.deci.nu mai putea face nimic...si i-a zis ma-sa dupa ceva timp ca ea s-a dus la o baba si i-a facut asta.
magie alba nu exista.sunt vrajitoare care cica fac lucruri buneoh go on da da.si ca Dumnezeu le ajuta.bla blaa.Biserica e impotriva acestor lucruri.nu conteaza ce sunt ele...cititul in cafea(adica zat.sau ce-o fi), datul in cartistraight face.
infricosator e ca lucrurile astea inca se intampla.
mi-e cam frica de chestiile asteathinking

pa paa

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu cred in magia momentuluibig grin
Adica atunci cand savurez un corn Magic

| Elena1234456 a răspuns:

Eu cred in magie.

| MICHAel a răspuns:

Daca prin magie vrei sa spui, vrajitoare care zboara pe maturi si vrajitori atunci nu

| Costea10 a răspuns:

Nu. Magia nu exista. Trucurile pe care magicienii le fac nu e magie. Sunt niste lucruri bine puse la punct. Orice truc magic are o smecherie. Odata ce ai descoperit asta va fi simplu sa faci si tu. "Magie" este doar un cuvant pentru a atrage publicul. Ea nu exista. Sunt foarte sigur de asta.

| sw33tgirl a răspuns:

Magia este un lucru inexistent, dar lucruri nemaipomenite, imposibile pe care unii ii zic magie se numeste puterea lui Dumnezeu! nimic altceva nu poate exista fara El

| barcelonamessi a răspuns:

Sigur