| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va intre ceva, daca cineva s-a masturbat cu vreo 2 luni in urma sau mai mult iar apoi se lasa de acest lucru, poate avea probleme fiindca s-a masturbat? sa ramana fara urmasi sau altceva... poate dauna cumva sau are efecte negative?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Masturbarea, bineinteles nu in excces este benefica organismul. Asa ca baga mare inainte

| dorin1990 a răspuns:

Masturbarea e un lucru bun, care te ajuta sa iti cunosti corpul sa te eliberezi de tensiunea sexuala etc, tot ce se spune ca ramai fara urmasi ca orbesti sunt niste aberatii de prost gust!

| Yahweh a răspuns:

Stai linistit, cu totii ne masturbam, nu e un lucru rau, n-are ce sa ti se intample, baga mare.

| curious01 a răspuns:

Pot aparea cosuri? sau altceva? chiar daca te lasi de acest lucru?