| x2gk9r a întrebat:

Vreau un sfat…
Am avut sedinta cu parintii si mna tot vb dira despre cum suntem, ce note avem etc….noi trebuia sa ne gasim un salon fiecare si o colega o zis ca vine cu mine, totul bine si frumos cand dintr-o data intreaba mama prietenei mele ca daca poate schimba contractul ca cica ‘nu se ocupa de noi si ca cica tot cu mine e si ca nu se ocupa ca cica maica-sa inainte de asta a gasit salon si nu s-a dus acolo si o venit cu mine o zis’.
S-a luat de mine intr-un fel sa zicem…iar ea i-a zis de fata cu noi ca nu vrea sa o mute ci sa stea cu mine la salon…
Ai mei nu au zis nimic.
Credeti ca a zis-o cu ura?
Credeti ca ne-am facut de ras?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

N-am inteles mare lucru si cred ca ai cazut din nou in placerea ta numita overthinking. laughing

| LisaJulie a răspuns:

Nu cred! Îți faci prea multe griji