| Rredhead8 a întrebat:

Bună,
Se merită să îți faci propria agenție imobiliară?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da, daca ai cateva sute de mii ca sa poti investi si deschide firma, birouri, masini de deplasat agentii cu clientii... de ce nu?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai deja experienta in domeniu, atunci da.

| Sophieka a răspuns:

Depinde de tine... Dar experienta ta e 0, imi dau seama din intrebare...Deci nu e cazul sa te gandesti la deschidere de firma.

| Rredhead8 explică (pentru Sophieka):

Salut, am pus întrebarea din pură curiozitate să văd cum stau lucrurile de fapt în realitate, dacă este chiar atât de simplu, ca dintr-un agent de imobiliare cu experiență de câteva luni în domeniu să ajungi să ai propria ta agenție?! Adică cu toții cunoaștem marile agenții de pe piață care au reușit să ajungă de renume și să dețină o parte din piață, iar asta mă face să privesc cu un oarecare sceptism situația.

| ValentinMihai78 a răspuns:

Dacă ai relații cu politicieni și cu mafia locală! Altfel, zero șanse!

| Leef a răspuns:

DA.La început ieși puțin pe minus. Apoi, daca ai clienți. Câștigi bine