| anonim_4396 a întrebat:

funda mare pentru cine ma ajuta
Prietena mea tocmai si-a deschis un cont de skrill (moneybookers) si nu stim cum sa-l activam, ma ajuta cineva cu pasii?
al meu cand l-am activat in urma cu vreo 3 ani, daca imi amintesc corect trebuia doar sa pun contul bancar, sa dau verificare, imi lua parca 2 euro din cont, si imi lasa o parola care sa o introduc ulterior pe site, ei acum numai merge asa, dupa ce introduc datele ei bancare, apare optiune de verificare langa cardul ei insa nu o pot accesa
am gasit totusi ceva de genu "verifica adresa" si am dupa ce am accesat-o au zis ca o sa trimita o scrisoare pe adresa ei,
E de ajuns doar scrisoare aia pentru verificarea contului (banuiesc ca contine si aia o parola)?
Se pot scoate bani pe skrill (de exemplu de pe o platforma de pariuri) si pe urma depune altundeva (exemplu: alta platforma de pariuri) pana nu e verificat?

Răspuns Câştigător
| giuvaier23 a răspuns:

Ca sa atasezi un card la contul de moneybookers trebuie sa faci verificare.Adica bagi datele de pe card si situl o sa iti ia o suma intre 1e si 2e.
Trebuie sa mergi la banca sa iei un extras de cont si acolo iti scrie exact cat tia luat situl, de exemplu 1.39e si valoarea asta o introduci pe site, acolo trebuie sa scrii exact cat a luat de pe card si scrii valoarea 1.39e

1 răspuns: