| autodidact a întrebat:

Bună ziua, Unde aș putea găsi exemple de subiecte Olimpiada ASF (educație financiară).
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Da, am dat si eu o cautare rapida insa n-am gasit nimic, de aceea am zis ca mai repede rezolvi apeland la profi.

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Vorbesti cu profesorii tai sa te ajute, cu siguranta nu te vor refuza cand vor vedea interesul tau pentru olimpiada.Succes.

| autodidact explică (pentru dullcat):

Mă gândeam că poate există o sursă pe internet de unde aș putea descărca variante de subiecte.

| dullcat a răspuns (pentru autodidact):

Da, am dat si eu o cautare rapida insa n-am gasit nimic, de aceea am zis ca mai repede rezolvi apeland la profi.