| alexa123aur a întrebat:

Deci vreau sa fac o comanda la carti de pe Librarie.net (nu stiu daca ati auzit, dar daca ati comandat de acolo va rog sa ma ajutati). Am ales modalitatea de transport adica prin posta romana si dupa trebuie sa completez adrese factura/livrare. Trebuie sa scriu numele blocul prenumele telefon email etc si detalii factura si livrare. Ce ar trebui sa scriu la detalii factura si livrare?
Va rog daca stiti sa-mi ziceti. E urgent. Mersi!

1 răspuns:
| ponturi a răspuns:

Ramane acceasi ca la destinatar, este utila acceasta optiune cand vrei sa faci cadouri plagesti tu si coletul ajunge unde il trimiti tu, sau cand vrei sa cumperi pe firma in rest este acceasi adresa si la factura si la destinatie.