| maphiotul a întrebat:

Buna.
Stiti careva la Opel Astra G dimensiunea exacta la boxele din față și din spate?
Si eventual stiti daca trebuie distantiere sau ceva daca nu cumpar originale?
Mersi

2 răspunsuri:
| Pacesica a răspuns:

Dimensiunea boxelor din față și din spate pentru Opel Astra G poate varia în funcție de modelul specific și de opțiunile de echipare. În general, boxele din față pot fi de dimensiuni standard de 13 cm (5.25 inch) sau 16.5 cm (6.5 inch), iar cele din spate pot fi de 13 cm (5.25 inch) sau 16.5 cm (6.5 inch), dar este posibil să existe variații.

| maphiotul explică (pentru Pacesica):

Nu ma ajuta raspunsul tau dar mersi de intenție.