| jojo_5790 a întrebat:

caut si eu o vopsea de par un brunet cu nuante de violet. ce imi recomandati? tinand cont ca nuanta mea de acum este un saten inchis, nuanta naturala nu sunt vopsita. nu vreau ceva sa iasa prea mult in evidenta.

2 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @jojo! Vopseaua neagră cu inflexiuni violet va ieși în evidență. Pentru început eu ți-aș recomanda un nuanțator care se duce după câteva spălări, iar apoi, dacă ești mulțumită de culorare poți apela și la vopsea.
O zi cu zâmbet să ai!

| Daniela_8349 a răspuns:

Eu iti recomand syoss. Sau e o nuanta cum vrei tu de la Schwarzkopf Mousse. Ma vopsesc de un an si asta o data la luna. am incercat tot in afara de cele sub 15 lei tubul de vopsea, nu vreau sa risc sa imi cada/arda parul.Ce pot sa zic eu am parul lung aproape pana la fund si daca folosesc mousse imi trebuie 3 ( adica 75 de lei) insa eu zic ca merita. tonguearul e esential pentru o fata