| TheLocaKid a întrebat:

Ce aveti de obicei in rucsacul pentru scoala, in`aafra de cartihee hee?

Răspuns Câştigător
| Dextro a răspuns:

Pai : mancare laughing, briceagu/lama straight face, omidutzabatting eyelashes, caietul cu notitzehee hee, telefonul big grin, un paianjen de cauciuc devil, MP3 player o|^_^|o \m/, shapca cu tokio hotel tongue si castile de la tel happy... km atata happybig grintongue

13 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Buna!
pai carti,caiete,penarul,agenda
telefonul
portfard cu gloss,rimel,pudra.
servetele, tampoan, portofelul.

hmm.ce mai e pe acolo thinking
daca mai imi aduc aminte revin happy

| Ariannna a răspuns:

Penarul laughing... cheile de acasă,o agendă,telefonul,portofelul,un elastic de păr sau o clamă,Ipod-ul şi desigur şi căştile, şerveţele uscate şi umede, suc sau apă şi de mâncare. big grin

| xXPsychO983 a răspuns:

Un caiet cu Tokio hotel; un gloss, un rimel, bratari si lanturi ( cat mai multe ), mp3-ul, telefonul si castile lui, o oglinda si o perie

| anonim1808 a răspuns:

O oglinda, o perie si un luciu de buzebig grin laughing

| Annd a răspuns:

Bani,Cosmetice,Telefon...big grin

| TeoPT a răspuns:

Căștile.
Nu mai sunt așa nesăbuit să îmi las banii sau telefonul sau MP3-ul în geantă, dupa ce mi s-a furat telefonul. Vă sfătuiesc să vă țineți lucrurile de valoare în buzunare, nu în ghiozdan.

| sddsdsdewre a răspuns:

Bani de pachet, telefonul si un ruj sau strugurel.

| dudumihai a răspuns:

Pixuri, creioane,servetele, rigle, si altele

| Rebe97 a răspuns:

Mobilul,Mp3-ul si un penar!

| CRAZYafterYou a răspuns:

Un sandwich, o oglinda, o perie, si un rimelbatting eyelashes

| ςเєl a răspuns:

Eu am : telefonul pe care umblu pe net in ora de germana si romana, mp3`ul si castile la care ascult in toate orele,mancare,dlciuri,betse de mancat rolling on the floor,lipgloss sau ruj big grin,Chei,Penar,sticla cu suc laughing, caietul meu pretios cu schitze :X laughing, 2 Poze cu Big Bang ♥,Carnetul de note,ecusonul de la scoala rolling on the floor,Husa de la telefon pe care nu o folosesc prea des,carti,Ochelari de soare(vara),alte carti frustrated,dorasul cu proiecte pentru germana. si cam atat. big grin P.S:Nu va miratsi, am un ghiozdan mare, si imi place sa-l umplu laughing Bye-bye ~♥

| Anonimusa a răspuns:

Pai luciu de buze, rimel, cateva carti si caiete, telefon, casti, niste bani, ceva pixuri si creioane. (eu am geanta n rucsac)

| gabri00 a răspuns:

Pai de obicei obiecte de scris si caiete accesorii pentru. lucriri si etc.