| alexandra7199271 a întrebat:

E serios site-ul de haine jinitaimei?

12 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Care este adresa exacta a acestui site?
dupa numele pe care l-ai pus tu duce la o pagina de Facebook oaracare si catre un vanzator de pe temu
eu nu stiu aveti atatea magazine fizice in tara, atatea magazine online serioase, de ce va incanta ofertele unor straini de pe net care de cele mai multe ori sunt escroci!?

| blairelovesmusic a răspuns:

Nu am auzit niciodata de site-ul asta. Nu cred ca e serios. Eu zic sa nu comanzi de pe el, poate sa fie pacaleala.

| DonMoldo a răspuns:

N am auzit de el, probabil o chinezarie

| vatadezahar24 a răspuns:

Care este adresa exactă a site-ului? Nu știu cat de serios e având în vedere ca, eu personal, nu am mai auzit de această denumire. Eu zic să nu comanzi nimic de pe el și a încerci să găsești o sursă mai sigură!

| Bbyimb a răspuns:

Nu știu cât de serios este, eu chiar aseară am plasat o comanda, plata se face la livrare, dacă ceva nu este în regula o poți rezolva cu un retur?

| Danielaaa123 a răspuns (pentru Bbyimb):

Nu este serios, chiar astăzi am primit comanda și nu știu cum o pot returna, mă puteți ajuta?

| Bbyimb a răspuns (pentru Danielaaa123):

În ce sens? Nu ați primit ceea ce ați comandat sau calitatea este proasta?

| OkDanela a răspuns (pentru Danielaaa123):

Dacă tot a ți zis ca nu este serios, poate puteți să ne spuneți și mortivul, ca să nu luăm și noi țeapă la rândul nostru.

| DragutescuIoana28 a răspuns:

Nu va comandați! Este un site fantoma. Eu am luat țeapă de 200 lei! Nici retur nu merge sa trimiți pentru ca nu va mai răspund la nimic!

| Danielaaa123 a răspuns (pentru DragutescuIoana28):

Nu există niciun fel de retur?

| OkDanela a răspuns (pentru DragutescuIoana28):

Păi și ce a ți primit? Nu erau produsele comandate sau care a fost problema?

| FerescuVictoria a răspuns (pentru DragutescuIoana28):

Are dreptate doamna. Eu am făcut o comandă de 160 lei pentru 4 rochii, dar am primit 2 bluze oribile, nu măsura mea, iar nr de tel din josul paginii lor (norocul meu că am făcut un PrintScreen la comanda făcută de mine, căci, deși, am scris în comandă adresa mea de email, nu am primit nicio confirmare din partea lor pentru comanda făcută, ceea ce mi s-a părut suspect) nu aparține firmei respective (am dat telefon, dar... surpriză era altă companie, care nu avea nicio legătură cu firma Jintaimei). Deci, ATENȚIE mare. Nu faceți comenzi de pe site-ul lor, căci e o mare țeapă.