| deutSa a întrebat:

Mi-am luat astazi niste pantaloni mulati, turcoaz.Cu ce pot sa-i asortez? Ce culori merg cu acesti pantaloni? Tind sa mentionez ca mi-am luat si pantofi cu toc cui, care se potrivesc perfect cu pantalonii, caci sunt mulati pe picior, iar pantofii nu sunt eleganti!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai co o bluza neagra si poseta neagra sau de culoare apropiata cu panatalonii si poti sa porti su ceva accesorii de aceasta culoare.sa vezi ce bine o sa iti stea.succes.funda?:*:*

2 răspunsuri:
| Dreamer a răspuns:

Pai ar fi stilul,, pitzi'' cu un tricou roz decoltat + sclipici...sau stilul normal, o bluza neagra sau alba, sau asortata cu, culoarea pantofilor happy. De asemenea ar merge si un print floral sau abstract.
PS: Da, ar mai fi o varianta...cu ce te simti tu mai bine! happy

| SereSmile a răspuns:

Turcoazul merge foarte bine cu mov chiar daca nu suna bine impreuna, eu sunt obisnuita ca port bluze/tricouri asortate cu papuci (adica aceeasi culoare ), poti foarte bine si usor asorta si cu alb, negru, gri si chiar maro big grin mai uitate pe net daca nu iti place ce tiam propus big grin