| AnonimXnX a întrebat:

Poarta barbatii boxeri vara? Mie de obicei nu-mi place sa port dar nu stiu daca pare normal?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In general, barbatii poarta doar boxeri.
Si ii poarta si vara, pentru igiena si pentru a tine "bijuteriile" intr-o pozitie sigura. Altfel, s-ar putea accidenta usor.

10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Unii poarta boxeri, eu sunt pe chilot normal barbatesc, dar mai sunt si barbati care am auzit ca poarta tanga
fatalai cum le zice dana budeanu

| AnonimXnX explică (pentru Simpatic):

Eww ma refeream daca poarta orice fel de lenjerie intima sau deloc nu ce fel de chiloți poarta haha

| Simpatic a răspuns (pentru AnonimXnX):

Lenjeria intima nu e tot un chilot?
ai dreptate sunt si care nu poarta, uite asta nu am luat in calcul

| dullcat a răspuns:

Da, poarta.Mai exista si chiloti, daca boxerii nu iti plac.Sa nu porti nimic e pur si simplu gresit pe toate planurile si sper ca nu la asta te-ai referit.

| anonimg a răspuns:

Trebuie să se poarte. Lipsa lenjeriei intime este lipsă de educație, de respect față de propria persoană și față de ceilalți.
Lenjeria intimă este ca o barieră împotriva mirosurilor de transpirație și de alte scurgeri.
Repet: lipsa lenjeriei intime este lipsă de educație, atât la bărbați cât și la femei.

| Hyperion7 a răspuns:

Pai depinde, unii se simt confortabili, alții nu.
Eu unul, de exemplu, nu am vreo problema și port boxeri indiferent de sezon

| ReddY25 a răspuns:

Daa

| LordCristobal a răspuns:

De obicei vara nu mai port boxeri.Dar acum sase ani purtam boxeri vara deoarece aveam mancarimi in zona dintre picioare si testicule si chilotii scurti ma deranjau pe vremea aceea.

| ariel13 a răspuns:

Poartă ce ți-e comod ok? Dacă nu știai există și tanga pentru bărbații așa ca idee așa că e normal să nu porți neapărat boxeri porți ce vrei.

| DavidAnonimul1 a răspuns:

Da port eu