| ElenaMari a întrebat:

Daca fac resurse umane si mai apoi fac masterul in securitate comunitară si controlul violentei unde m-as putea angaja? Adica mereu am vrut sa ma duc la criminalistica doar ca din pacate nu am intrat la Facultatea de Drept anul acesta... iar din ceea ce am citit despre acest domeniu de masterat am văzut și informații despre ceva criminalistica. O sa las niste informatii aici: https://www.fssp.uaic.ro/......-violentei

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

La primărie sunt porțile deschise pentru cei cu studii de factură... nedefinită