| irinaursu a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor! am o fetita de 8 ani si a fost diagnosticată la naştere cu Sindrom Plurimalformativ, Sindrom Floppy, retard psihomotor sever cu nedezvoltarea limbajului, incontinenţă sfincteriană, palatoschizis. a fost supusă mai multor intervenţii chirurgicale fiind necesară o altă intervenţie chirurgicală pentru îmbunătăţirea stării de sănătate. Situaţia materială a familiei este precară in momentul de fata si mai am nevoie de 2800 lei pana pe data de 10 sept cand e programata o noua interventie. Daca ma poate ajuta cineva cu cat se poate am mare nevoie de bani si chiar sunt disperata si de aceea apelez la ajutorul vostru.Va multumesc

1 răspuns:
| justitiarul a răspuns:

Trimite un mail lui Catalin la catalin@tree.ro sa iti posteze intrebarea la Cauze nobile.Multa sanatate!