| anonim_4396 a întrebat:

Avand in vedere ca femeilor le place sa se creada mai mature ca barbatii, cum credeti ca iau "nastere" relatiile in care ea e mai mare cu 5 - 10 ani ca el?

15 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

La fel cum oricui ii place sa manince ciorba de pui, nu de gaina.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Sa inteleg ca atunci cand sunt tinere aleg de astia mari ca vezi domne sa fie maturi si dupa nu le mai pasa, vor "prospaturi"?

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum se intimpla de multe ori si cu sexul opus, dar pe dos oarecum. Intii prospatura, dupa aia gaina batrina. Si cind esti cu piciorul in groapa, inca o prospatura. happy

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Man tot vream sa te intreb ceva legat de avatarul tau the godfather e fain filmul?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Da e foarte bun filmul. e o drama de nota 10

sunt curios de ceva. ai primit cerere de prietenie de la mine? ca nu imi amintesc sa fi trimis asa ceva. imi scrie la notificari ca mi-am acceptat cererea, dar nu am trimis asa ceva laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai mai fost in lista mea dar din nervi de la cineva x am sters tot, atunci il voi vedea

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

"mi-ai

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Sa nu te uiti la trailer pe youtube ca nu pare bun filmul din trailer. uitate la 20 de minute din film, daca vezi ai sa il vezi pe tot. De fapt toata seria pentru ca sunt 3 filme

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca le gasesc le voi vedea

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Da, fetele vor sa para mai mature, dar nu sunt si daca dau de unul care e inteligent sau matur sau cum le place lor normal ca se indragostesc pe loc pentru ca e si mai tanar, mai chipes.

in general totul decurge astfel: cat esti tanar cauti experienta si dupa cauti sa oferi...

| RAY a răspuns:

Parerea mea este ca o persoana de 40 de ani avand o relatie cu un tanar de 20 retraieste tineretea din nou indiferent de sex, si eu am avut ocazia cu una de 38 de ani doar ca eu nu vream o relatie ca nu sunt pregatit de asa ceva

| g4mma a răspuns (pentru RAY):

Mare gagicar esti.

| RAY a răspuns (pentru g4mma):

Danke,nu vrei sa ne combinam?

| Sociopat a răspuns:

Daca e tanar il pot modela dupa bunul lor plac.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Plictiseala de barbat, de casnicie de 30 de ani, in care ea s-a maritat la 14 ani si habar nu avea in ce se baga.Acuma cand vede un tinerel, lasa dracu barbatul de care s-a plictisit si il ia pe asta ca o are mai tare.

In cazul in care ei nu au fost casatoriti niciodata, fata prefera tipul mai copilaros, unele chiar profita prin asta sa fie ele la conducere.Depinde de la caz la caz.